Rotaryklubit


Klubien ohjelmat

Piirin klubien kokoontumisajat ja yhteystiedot sekä klubien sivuilla olevat ohjelmat löytyvät täältä.

Mobiililaitteeseen ladattavissa oleva helppokäyttöinen "Rotary Club Locator" ohjelma

IPhone

Android

Klubit ja niiden kokousajat

Jyväskylän alue
maanantai  11:45 RC Jyväskylä
maanantai  17:00 RC Jyväskylä-Interlux
maanantai  18:00 RC Muurame
tiistai           18:00 RC Laukaa
keskiviikko  11:45 RC Jyväskylä-Laajavuori
keskiviikko  18:00 RC Tikkakoski
torstai          16:30 RC Jyväskylä-Päijänne
perjantai      11:45 RC Jyväskylä-Tourula
                
Lahden alue   
maanantai  11:45 RC Lahti-Salpausselkä
maanantai  17:00 RC Hollola-Salpakangas
keskiviikko  11:45 RC Kanta-Hollola
torstai          11:45 RC Lahti-Wellamo
torstai          16:30 RC Lahti-Laune
perjantai      07:00 RC Lahti-Wesijärvi
perjantai      11:45 RC Lahti
                
Päijät-Hämeen alue
tiistai           18:00 RC Heinola
keskiviikko  18:00 RC Sysmä
torstai          11:45 RC Heinola-Pohjoinen
torstai          11:30 RC Nastola
torstai          17:30 RC Asikkala
torstai          17:30 RC Orimattila
                
Sisä-Suomen alue   
tiistai           17:15 RC Viitasaari
keskiviikko  18:00 RC Pihtipudas
torstai          17:15 RC Äänekoski-Suolahti ÄÄNEKOSKI
torstai          18:00 RC Karstula
                
Suomenselän alue
maanantai  11:30 RC Mänttä
maanantai  17:15 RC Jämsä JÄMSÄ JA JÄMSÄNKOSKI
keskiviikko  17:15 RC Virrat
torstai         17:30 RC Keuruu
torstai         17:30 RC Petäjävesi
                
Tampere-Itäinen alue   
maanantai 11:30 RC Tampere-Hervanta
maanantai 11:45 RC Orivesi
keskiviikko 11:45 RC Tampere-Kaleva
keskiviikko 17:00 RC Kangasala
tiistai          17:30 RC Lempäälä-Havas
torstai        17:45 RC Lempäälä
perjantai    07:30 RC Tampere-Jussinkylä
perjantai    12:15 RC Pirkkala
                
Tampere-Läntinen alue
maanantai  11:45 RC Tampere-Tammerfors
tiistai           11:45 RC Ylöjärvi
tiistai           17:00 RC Tampere International
tiistai           17:15 RC Tampere-Kissanmaa
tiistai           17:15 RC Tammer Nova
torstai          11:45 RC Pyynikki TAMPERE
perjantai      11:45 RC Nokia
perjantai      11:45 RC Tampere-Lielahti
                
Vanaja-Häme    
maanantai  11:30 RC Hämeenlinna
maanantai  17:30 RC Akaa
tiista            11:30 RC Aulanko
tiistai           18:00 RC Lammi
keskiviikko  08:00 RC Hämeenlinna-Verkatehdas
keskiviikko  17:00 RC Janakkala
keskiviikko  17:00 RC Valkeakoski
torstai          11:30 RC Vanajavesi (Hämeenlinna)
perjantai      12:00 RC  Valkeakoski-Tohka
lauantai       10:00 RC Toijala-Akaa